#
UkrРусскийEnglish

Прописка в Києві

Ціни на наші послуги:

Наші спеціальні ціни на час військового стану

#Види послуг12 міс6 міс3 міс
1 Реєстрація громадян України (прописка) 4000 грн 2000 грн 1500 грн
2 Реєстрація дітей 4000 грн 2000 грн 1500 грн
3 Продовження реєстрації після закінчення року 4000 грн 2000 грн 1500 грн
4 Реєстрація іноземця (що має посвідку на проживання) 4000 грн 2000 грн 1500 грн
5 Згода на реєстрацію іноземця, оформлена нотаріально та нотаріальні копії правовстановлюючих документів на квартиру (потрібна при подачі документів на постійну посвідку) 2500 грн - -


*Для постійних клієнтів та партнерів діють знижки!

Нові правила прописки у 2022 році!

Прописка в Києві, як її отримати і що для цього потрібно? Лише зв'язатися з нами і ми надамо Вам можливість отримати її в одному з районів столиці! Про те як оформити реєстрацію самостійно ми в деталях розповімо про це в нашому відео, дізнайтесь більше про те, як отримати прописку Київ вже зараз..

Даний ролик ми зняли спеціально для наших клієнтів, щоб ця процедура пройшла максимально комфортно і швидко. Обов'язково телефонуйте нам, щоб отримати детальну інформацію, а також допомогу в оформленні прописки за телефоном, отримайте послугу Прописка в Києві вже зараз:

+38 098 708-67-28  і +38 044 288-19-08  

Заповнивши форму на сайті, ви отримаєте додаткову знижку в 5%

Ви можете купити прописку в одному з районів, це буде ваша прописка Київ:

 • Печерському районі

 • Шевченківському районі

 • Голосіївському районі

 • Оболонському районі

 • Святошинському районі

 • Солом'янському районі

 • Деснянському районі

Інформація про те, що Вам знадобиться для прописки.

Відповідно до норм чинного законодавства України, кожна людина зобов'язана зареєструватися (отримати прописку) за місцем свого фактичного проживання.

Ми допоможемо Вам виконати свій законний обов'язок та отримати послугу прописки, якщо необхідно отримати Київську прописку, але свого житла чи місця для цього у столиці у Вас немає.

infografika

 

Ми пропонуємо зробити прописку виключно у власних квартирах, без посередників та складних схем. Вам не варто хвилюватись, що за кілька днів, тижнів або місяців власник квартири вирішить Вас виписати і таким чином створить Вам безліч проблем. Власники це наша компанія і це наш бізнес. Ми зацікавлені у довгострокових відносинах.

Ви завжди можете перевірити оригінали документів, що підтверджують право власності на квартиру, де отримуєте прописка Київ.

Так, це цілком законно!

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА КИЇВСЬКА ПРОПИСКА?

Якщо вирішите отримати реєстрацію у столиці, Ви отримаєте такі переваги:

Прописка в Киеве

Можливість оформити документи для працевлаштування, відкрити легальну підприємницьку діяльність, отримати закордонний паспорт, відкривати банківські рахунки, оформити кредит (у тому числі і «молодіжний кредит» на житло), поставити на облік автомобілі, оформити дитину в дитячий садок, отримувати медичну допомогу у столичних медичних закладах, установах і т. д. Все це важливо для отримання, прописка Київ.

Крім того, Ви виконуєте свій законний обов'язок, отримуючи прописку, яка дозволить Вам спокійно почуватися під час перевірки працівниками правоохоронних органів.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПРОПИСКИ

 1. Паспорт громадянина України (оригінал)
 2. Військовий квиток (про службу або звільнення від служби) для чоловіків.

ПРОПИСКА В КИЄВІ - ЦІНА

Купити прописку можна за доступною ціною - 4800 грн (на 1 рік)

У вартість включено всі витрати на оформлення реєстрації та поштово-секретарську підтримку на 1 рік.

Прописка для іноземців

Прописать иностранца в Киеве

Так, ми надаємо можливість купити прописку в Києві для іноземців, які мають посвідку на проживання в Україні (тимчасову або постійну) . Відповідно до норм чинного законодавства, іноземець, після отримання посвідки на проживання в Україні зобов'язаний зареєструвати місце свого проживання не пізніше ніж через 1 місяць з моменту отримання посвідки на проживання.

Вартість допомоги з реєстрації іноземців – 4800 грн. на рік.

Для іноземних громадян, які подають документи для отримання посвідки на постійне проживання, ми пропонуємо послуги з оформлення нотаріально завіреної Згоди на імміграцію та надання місця проживання, а також увесь комплект необхідних документів (нотаріально завірені копії), це лише те, що необхідно для Прописка в Києві.

Вартість послуги — 2500 грн.

Детальні кроки для отримання послуги прописка в Києві:

Згідно із законодавчими нормами України, кожен громадянин країни може вільно обрати собі будь-яке місце проживання. Проте, Прописка в Київ міста країни стає дедалі популярнішою, адже щороку тисячі людей приїжджають до столиці. При цьому часто такі заходи відлякують та страшать майбутніх киян через бюрократичну тяганину. Протягом місяця з моменту прийому ідентифікатора особи або посвідки на проживання необхідно зареєструвати пункт свого поточного проживання. Для новоприбулих жителів столиці це часто стає серйозною проблемою.

Якщо вас цікавить постійна реєстрація в самому серці України, а саме прописка Київ, тут і зараз або тимчасова реєстрація - то вам варто бути обізнаним, яку документацію треба підготувати і які організації слід відвідати. Нині цей процес справді став не таким складним, як був раніше. Основна проблема полягає в тому, що у всій процедурі повинен брати участь власник житла, в якому планується прописатися.

Якщо всі папери, що підтверджують право власності на нерухомість (у якій буде реєстрація) в порядку, то проблем виникнути не повинно, і весь процес займе кілька днів.

Крім даних на квартиру, власник повинен мати при собі оригінал паспорта

Важливо знати: Для заявника-чоловіка також має бути оригінал військового квитка або приписного посвідчення з позначкою про постановку на облік у потрібному районі.

Для чого може знадобитися ця послуга:

 • Для здійснення будь-яких операцій із нерухомістю.

 • При виборі суду.

 • Відкритті організацій, реєстрації підприємницької діяльності

 • При затвердженні митних актів.

 • При постановці на облік транспортного засобу у місті.

 • При відкритті віз або для отримання закордонного паспорта.

 • При оформленні дітей до навчальних закладів.

 • Для офіційного працевлаштування.

ОТРИМАННЯ ПРОПИСКА В КИЄВІ

Якщо ви вирішили робити це самостійно, то для початку вам потрібно відвідати ЦНАП (Центр Надання Адміністративних Послуг потрібного вам району міста (в якому знаходиться житло). Записавшись в електронну чергу, слід дочекатися запрошення до кабінету для здійснення довгоочікуваної послуги. Далі подаємо адміністратору всі зібрані матеріали. Уся надана вами інформація вноситься до бази даних, після чого роздруковується сама заява, також у нас ви можете дізнатися всі деталі про те, як отримати дану можливість для іноземців в Україні.

Корисно знати: Якщо ви не виписалися з попереднього місця реєстрації, то потрібно підписати ще одну заяву, яка підтверджуватиме зняття з минулої адреси проживання.

Після того, як всі посвідчення для київської прописки було прийнято, слід сплатити держмито. Для цього слід знайти найближчий термінал (зазвичай вони знаходяться у центрі надання адміністративних сервісів). Сума мита невисока (від 11 до 51 гривні), тож кожен може собі дозволити її оформити.

Далі ви отримуєте опис поданих документів. При заповненні заявок вказуйте номер телефону, на який прийде повідомлення про готовність ваших документів. Термін розгляду заяв займає максимум 5 днів. Отримавши смс-підтвердження можна йти до ЦНАП та забрати свій паспорт із заповітним штампом. У цьому заході власник квартири участі не бере - потрібен лише власник паспорта з описом, який вам видають під час подання заяв.

Незважаючи на те, що ця операція не здається складною, для грамотного та швидкого оформлення та подачі паперів необхідні певні знання та вільний час, якого не у всіх вистачає. У такому разі краще отримати допомогу від професіоналів. В такому випадку за вас все зроблять спеціалісти.

Тимчасова прописка, прописки – відносне поняття, яке лише уточнює термін оформлення фізичної особи. Цей термін визначається договором, який ви укладаєте із власником житла. У штампі про реєстрацію жодних позначок, пов'язаних із тимчасовим терміном - не ставлять. Ця процедура, як і в усій Україні, залишається і залишатиметься в найближчому майбутньому важливим юридичним інститутом.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ І ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

Для оформлення свого майбутнього місця проживання іноземець (що отримав посвідку на проживання) або громадянин України протягом одного місяця повинен зареєструвати свою адресу проживання.

Які документи потрібно підготувати:

 • Паспорт.

 • Військовий квиток (для чоловіків).

 • Для іноземців - Посвідка на проживання.

 • Оригінали документів на квартиру.

 • Паспорт власника (або власників, якщо їх є кілька) житла.

Процедура реєстрації:

 • Подання документів до ЦНАП разом із власником та отримання опису.

 • Отримання готової "кірочки" (паспорта або посвідки) з усіма реєстраційними відмітками.

Послуга прописка Київ дозволить швидко зареєструватися у столиці. Наш багаторічний досвід проведення прописки гарантує ефективність та оперативність сервісів, що надаються.

Важливо! Ми працюємо без передоплат: оплачуйте нашу допомогу лише після отримання готового документа.

Переваги у тому, щоб зробити це саме у нас очевидні:

  • Розумна ціна за послуги.

 • Супровід у ЦНАП та допомога в оформленні.

 • Без посередників – ви працюєте лише з власниками житла.

 • Повна підтримка клієнта протягом усього часу співробітництва.

 • Абсолютна законність і офіційність угод, що проводяться.

 • Продовження строку реєстрації на необхідний термін.

Прописка в Києві доступна будь-якій людині, майже в усіх районах міста, але практично всі складнощі при створенні її виникають через не довірчі відносини між власником нерухомості та зацікавленою людиною. Варто зазначити, що з нами це дійсно швидко, зручно та законно!

Наша команда:

команда